Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat İstanbul ULUSOY Nakliyat ile Kağıthane içerisinde ve şehirler arası nakliyat hizmetini uygun fiyatlarla alın. Firmamızın büyük geçmişi ve hizmet kalitesini sizlere ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz.

Kırılacak eşyalarınızın paketlenmesi için tek seferlik ambalaj kağıtları ve karton kutular göndermekteyiz. Kolilerin üzerine içinde ne olduğunu not alıyoruz. Bu sayede neyi nereye koyduğumuzu çok rahat olarak buluyoruz.

Evde ya da iş yerinde bulunan her şey temizlik kurallarına uygun olarak paketlenmektedir. Paketlenen her şey darbelere karşı korunabilecek şekişde paketlenir. Aynı zamanda malzemelerin tamamı profesyoneldir.

Sigortalı Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetimiz tamamı ile kurumsal anlamda sigortalı be aynı zamanda profesyoneldir. Eşyalarınızın en iyi biçimde taşınabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Aynı zamanda çağın gereksinimleri ve getirdikleri doğrultusunda hareket ederek nakliyat sürecinizi çağımıza uygun hale getiriyoruz.

Kullandığımız ambalajlama ve paketleme mahallelilerin tamamı profesyoneldir. Malzemelerle birlikte çalışanlarımızın hepsinin tek işi ev ya da ofis eşyası taşımadır. Kendi alanlarında uzman personellerden oluşan personellerimiz ve aynı zamanda araç gereçlerle hizmetinize hazırız.

Profesyonel Kadrolar

Kadrolarımızın tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ekiplerimizin hepsinde kesinliklikle işinin uzmanı sertifika sahibi bir marangoz var. Marangoz sökülmesi gereken bütün mobilyalarınızı itinalı bir şekilde sökerek taşınılan yeni adreste kurulumunu yapmaktadır.

Elektrik ve tesisat ustalarımız sayesinde beyaz eşya ve av izleriniz eski adresinizde kurallara uygun olarak sökülüp paketlenmektedir. aynı şekilde taşınılan yeni adresinizde kurulumu yapılarak çalışır vaziyette teslim edilir.

Elbiselerinizin bile kırışmadan taşındığı bir hizmet için Kağıthane Ulusoy Nakliyat ile çalışmanız için bir çok geçerli neden var. Firmamız her zaman daha iyi hizmeti verme odaklı çalışmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle taşınmadan önce sizlere göndereceğimiz personelimiz taşınma sürecini size en ince ayrıntısına kadar açıklamaktadır. Ne zaman taşınacağınız konusunda bize bilgi vermeniz yeterlidir.